STRONA ARCHIWALNA
Dziś jest: 18-06-2018 imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

 
Szkolenia
Plan szkoleń OIPiP na 2016 rok.

» szczegóły

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu oraz Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pt. "Edukacja prozdrowotna rodziców i dzieci jako metoda przeciwdziałania chorobom jamy ustnej", organizowanym w ramach projektu "Dzieciństwo bez próchnicy". oraz Pierre Fauchard Academy. zkolenia odbędą się w dwóch terminach do wyboru: 28 stycznia 2016r. lub 18 lutego 2016 roku w godzinach 13:00 - 16.00 w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych na ul. Grunwaldzkiej 65 w Poznaniu.

» szczegóły

"Aspekty prawne związane ze specyfiką udzielania świadczeń małoletnim pacjentom" Warszawa, 17 grudnia 2015 r.

» szczegóły

Zapraszamy Państwa do udziału w XVIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej im. Profesora Franciszka Venuleta "Tytoń albo Zdrowie". Konferencja odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 20015 w auli Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej w Warszawie, ul. Ks. Trojdena 4.

» szczegóły

Na linii czasu - Konferencja PFED - Mamy zaszczyt i wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w X Jubileuszowej Konferencji organizowanej przez Polską Federację Edukacji w Diabetologii pt. "Na linii czasu", która odbędzie się w Warszawie w dniach 11-12 grudnia 2015 roku.

» szczegóły


W związku z wchodzącym w życie dnia 01.01.2016r. zapisem ustawodawczym dotyczącym ordynowania leków i wystawiania recept, organizujemy we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych oraz Towarzystwem Ubezpieczeniowym INTER POLSKA konferencję w w/w zakresie. Udział w konferencji jest bezpłatny.

» szczegóły


Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie realizując projekt pn. "Agnitio - innowacyjny model monitoringu losów absolwentów przy współpracy z branżowymi medycznymi instytucjami samorządowymi", przygotował model służący do monitorowania losów absolwentów m.in. kierunków pielęgniarstwo i położnictwo. Realizacja monitorowania prowadzona będzie we współpracy Uczelni z Okręgowymi Izbami Pielęgniarek i Położnych. W związku z powyższym Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zaprasza na BEZP.ŁATNĄ konferencję, któa odbędzie się dnia 23 października 2015 r. w Warszawie.

» szczegóły


Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Young Women w ginekologii, endokrynologii, psychiatrii i prawie" - warsztaty dla położ.nych Szczyrk, 14-16.01.2016 r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w szkoleniu pt.:" Rola żywienia w chorobach neurologicznych" Poznań, 23 października 2015 r.

» szczegóły


Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego zaprosza do udziału w bezpłatnych szkoleniach pt. "Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu"

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w konferencji "Przemoc seksualna wobec dzieci " Warszawa, 10-11 grudnia 2015 r.

» szczegóły


Polska Federacja Edukacji w Diabetologii zaprasza na X Jubileuszową Konferencję organizowaną przez Polską Federację Edukacji w Diabetologii pt. "Na linii czasu", Warszawa,11-12 grudnia 2015 r.

» szczegóły


Fundacja jak Motyl, zaprasza na konferencję i warsztaty "Hashimoto - choroba ogólnoustrojowa - leczenie przyczynowe. Zakopane, 03.10.2015 r. (sobota), w godzinach 10.00 - 18.00

» szczegóły


MIRALEX zaprasza do udziału w konferencji pt.:" "Psychologia kliniczna w ginekologii i położnictwie - interdyscyplinarny model opieki" Luboń k/Poznania, 27-28.11.2015

» szczegóły


III Międzynarodowe Targi Medyczne - Warszawa, 8-10 października 2015 r., w ramach których w dniu 9 października odbędzie się konferencja "Telemedycyna i teleopieka w zastosowaniach praktycznych"

» szczegóły


Zaproszenie na IX Ogólnopolski Zjazd Szkół Rodzenia PRENATALIS Organizowanym przez Edumedix-Piękne Narodziny Warszawa, 16-17 października 2015 r.

» szczegóły


"Podstawowa Opieka Zdrowotna w Polsce - gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy?" Warszawa, 5 października 2015 r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w WARSZTATACH dla Pielęgniarek i Położnych " LECZENIE PRZEZ ŻYWIENIE - JAK UNIKNĄĆ ALERGII U DZIECI" Warszawa,16 września 2015 r.

» szczegóły


PRZYPOMINAMY O TRWAJĄCYCH ZAPISACH NA JUBILEUSZOWĄ KONFERENCJĘ POLSKIEJ EDUKACJI W DIABETOLOGII " Na linii czasu"
do 30 września 2015 jest mniejsza opłata - 185 zł;
do 30 września opłata dla członków PFED - 125 zł;
od 1 października do 8 grudnia 2015 - 215 zł;
od 1 października do 8 grudnia dla członków PFED - 150 zł
Ożarów Mazowiecki

» szczegóły


Studia podyplomowe dla pielęgniarek i położnych Wydział Nauk o Zdrowiu UJ CM zachęca pielęgniarki i położne do podjęcia interesujących dwusemestralnych studiów podyplomowych Zarządzanie w pielęgniarstwie i położnictwie. Zajęcia rozpoczynają się w semestrze zimowym roku akademickiego 2015/16.

» szczegóły


Zawiadomienie dotyczące VI Kongresu Szkoleniowego-Naukowego OAiIT Karpacz 2015

» szczegóły


Bezpłatne Warsztaty dla Edukatorek Diabetologicznych - "Nowości w Diabetologii" Zaproszenie dla wszystkich zainteresowanych pielęgniarek mających styczność z pacjentami chorymi na cukrzycę.

» szczegóły


Akademia Położnej - Kalisz 24 września 2015 r. - ZAPROSZENIE "Akademia Umiejętności Nowoczesnej Położnej" 24 września 2015 r. (czwartek) w Kaliszu, Hotel Komoda Club Residence, ul. Niecała 6a, w godzinach od 10.00 do 15.00. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału do dnia 10 września 2015 r.

» szczegóły


"IV Ogólnopolskie Forum Medyczne" Poznań, 23 - 24 września 2015 r.

» szczegóły


Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Pediatrycznych oraz Instytut "Pomnik -Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "JESIENNE SPOTKANIA PEDIATRYCZNE'' Warszawa 2 października 2015 r.

» szczegóły


II Konferencja naukowa - "Pielęgniarstwo a rynek pracy" Zaproszenie do udziału w II Konferencji Naukowej z cyklu Pielęgniarstwo a rynek pracy nt. "NAUKI O ZDROWIU - KIERUNKI ZMIAN I PERSPEKTYWY ROZWOJU" organizowaną przez Instytut Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. Płock, 18 listopada 2015r.

» szczegóły


Zaproszenie na Konferencję Regionalną "Szkoła Rodzenia dla Każdej Mamy -bezpieczeństwo matki i dziecka, bezpieczeństwo pracy położnej"
Białystok 9 września 2015
Gdańsk 16 września 2015r.

» szczegóły


XXXII Kongres PTG SESJE PIELĘGNIARSKIE

» szczegóły


Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego zaprosza do udziału w bezpłatnych szkoleniach pt. "Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu"

» szczegóły


PCE zaprasza do udziału w szkoleniau " Udział personelu medycznego w postepowaniu karnym, cywilnym i dyscyplinarnym" Warszawa, 1 października 2015 r.

» szczegóły


II KOMUNIKAT !!! PRZEDŁUŻONY TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Świadomość - wyzwania XXI wieku" Toruń, 23-24 września 2015 r. Zgłoszenia do 21 września 2015r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Problemy, wyzwania i postępy w opiece nad pacjentem z chorobą układu nerwowego" V Zjazd Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Neurologicznych (PTPN). Poznań, 19 września 2015 r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w XI Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji PTM "Wyzwania współczesnego pielęgniarstwa kardiologicznego" 16 października 2015 r., WROCŁAW

» szczegóły


VII Warsztatowe spotkanie dedykowane pielęgniarkom i opiekunom medycznym " Narzędzia i techniki pracy w opiece nad niepełnosprawnym ruchowo" Kraków, 27 listopada 2015 r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w VIII MIędzynarodowej Konferencji Kobieta w zdrowiu i chorobie Woman's Health Gdańsk-Sobieszowo, 25 - 26 września 2015 r.

» szczegóły


Wakacyjna promocja! Praktyczna konferencja "Analiza przypadków w pielęgniarstwie study cases - debaty eksperckie - panel prawny - różne spojrzenia" 9 października 2015 r. - Łódź KIEROWNIK MERYTORYCZNY: dr n. o zdr. Dorota Kilańska, mgr piel.

» szczegóły


PROMOCJA - SPECJALNA CENA TLKO DO 15 SIERPNIA 2015 r. III Ogólnopolska Konferencja "Zadania pielęgniarki i połoznej w terapii cukrzycy" Warszawa, 26 wrzesnia 2015 r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w BEZPŁATNYCH dwudniowych warsztatach skierowanych DLA POŁOŻNYCH !

» szczegóły


OIPiP w Gdańsku zaprasza do udziału w konferencji szkoleniowej "Bezpieczeństwo i aspekty prawne pracy pielęgniarki w diagnostyce obrazowej" Hotel Ulan SPA Bytów, październik 2015 r.

» szczegóły


Konferencja dla pielęgniarek i położnych operacyjnych "Nowe technologie w pielęgniarstwie operacyjnym" Szczecin AZOTY ARENA, 5 WRZEŚNIA 2015

» szczegóły


Departament Pielęgniarek i Położnych zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach projektu predefiniowanego pn."Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu" Poznań, 12 -13 października 2015 r. Rejestrację na szkolenia będzie prowadziła firma KDK Sp. z o.o. Osoba do kontaktu: Pani Agata Pomajda e-mail: agata.pomajda@kdkinfo.pl, tel. 22 379 23 13

» szczegóły


Polskie Towarzystwo Nauk o Zdrowiu oraz Katedra i Zakład Organizacji i Zarządzania w Opiece Zdrowotnej UM im. K.Marcinkowskiego zaprasza do udziału w konferencji "Zdrowie - wartość społeczna" Poznań, 27 listopada 2015r.

» szczegóły


XI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Sekcji PTM "Wyzwania współczesnego pielęgniarstwa kardiologicznego" 23 października 2015 r., WROCŁAW

» szczegóły


Krajowe Centrum ds. AIDS - agenda Ministra Zdrowia oraz Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej "Res Humanae" zapraszają do udziału w szkoleniu dla pracowników medycznych z zakresu problematyki HIV/AIDS i zakażeń przenoszonych drogą płciową. Konstancin-Jeziorna, październik 2015 r.

» szczegóły


Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie Spółka z o.o. - Placówka Szkoleniowa w Krośnie, ogłasza nabór na BEZPŁATNE szkolenie specjalizacyjne w dziedzinach: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek Pielęgniarstwo zachowawcze dla pielęgniarek Szkolenia specjalizacyjne odbywać się będą w Koninie i są finansowane ze środków ministerialnych. Przed przystąpieniem do szkolenia należy złożyć w siedzibie Ośrodka do dnia 30.07.2015r.

» szczegóły


Fundacja Razem Zmieniamy Świat, oraz TZMO SA zaprasza do udziału w XVIII Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej. Tytuł przewodni konferencji brzmi "Zrozumieć osobę niesamodzielną - trudne sytuacje w opiece długoterminowej". Toruń, 15-17 września 2015 r.

» szczegóły


XV Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Szkół Rodzenia "Zdrowie rodziny a praca położnej w przygotowaniu do porodu i macierzyństwa" Białowieża, 15 - 18 października 2015 r.

» szczegóły


Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego w Bydgoszczy - informacja o konferencji i warsztatach

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w VI Krajowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Wakcynologii "Szczepienia ochronne - bezpieczeństwo blisko i daleko" Łódź, 22 - 24 października 2015r.

» szczegóły


Zaproszenie na bezpłatne szkolenie dla Polskich Pielęgniarek "Brytyjskie procedury i dokumentacja w normach unijnych" Warszawa, 5 - 6 sierpnia 2015 r.

» szczegóły


Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa zaprasza na konferencję "Rzeczywistość i przyszłość pielęgniarstwa i położnictwa". Gdańsk, 9-10 października 2015r.

» szczegóły


Zakład Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy ogłasza nabór na szkolenie Specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych - możliwość refundacji z Ministerstwa Zdrowia tel. 52-585-58-29/30

» szczegóły


Zarząd Stowarzyszenia Pielęgniarek i Położnych Onkologicznych Ziemi Łódzkiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III REGIONALNEJ KONFERENCJI SZKOLENIOWO-NAUKOWEJ PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH ONKOLOGICZNYCH pod tytułem "Opieka onkologiczna i hematologiczna wyzwaniem dla zespołu terapeutycznego "Hotel Grzegorzewski " Tuszyn k. Łodzi 03 - 05. 09. 2015 r

» szczegóły


Informacja Departamentu Pielęgniarek i Położnych nt. bezpłatnych szkoleń organizowanych w ramach Projektu predefiniowanego pn. "Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu" Rejestrację na szkolenia będzie prowadziła firma KDK Sp. z o.o.

» szczegóły


Fundacja "Światło" w Toruniu w dniach 23-24 września 2015r. zaprasza fdo udziału w IV Międzynarodowej Naukowej Konferencji "Świadomość - wyzwania XXI wieku".

» szczegóły


Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza do udziału w szkoleniach podyplomowych: Studium Terapii Rodzin, Studium Terapii Dzieci i Młodzieży, Studium Treningu i Terapii Grupowej, Studium Interwencji Kryzysowej, Studium Mediacji, Studium Psychologii Sądowej, Studium Asystenta Rodziny, Studium HR - jesień 2015.

» szczegóły


PZWL zaprasza do udziału w spotkaniu warsztatowym "Interpretacja zapisu EKG"

» szczegóły


DYŻURY MEDYCZNE a kontrola PIP: Planowanie i rozliczanie czasu pracy w ochronie zdrowia

» szczegóły


X Jubileuszowa Konferencja PFED "Na linii czasu"

» szczegóły


III Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych

» szczegóły


PZWL zaprasza do udziału w konferencji pt.:"Analiz przypadków w pielęgniarstwie" Łódź, 9 października 2015 r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w multidyscyplinarnej konferencji - Słowacja

» szczegóły


Paweł Zawitkowski prezentuje nowe techniki wspomagające rozwój dziecka

» szczegóły


Zaproszenie na warsztaty szczepienia - Świadomy dialog z rodzicami

» szczegóły


PZWL zaprasza do udziału w konferencji "Analiza przypadków w pielęgniarstwie"- Kierownik naukowy dr n. o zdr. Dorota Kilańska, mgr piel. Łódź, 9 października 2015 r.

» szczegóły


III edycja warsztatów z zakresu ICNP, Konferencja dotycząca e-zdrowia w Pielęgniarstwie 9.10.2015 r.

» szczegóły


Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych zaprasza do udziału w konferencji pt. "Późna dorosłość" organizowanej przez Komisję ds. kształcenia zawodowego pielęgniarek i położnych przy SIPiP. Konferencja zaplanowana jest w terminie 23-25.10.2015r. w Międzyzdrojach. Termin składania kart zgłoszeń do 31.07.2015r.

» szczegóły


Polskie Centrum Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji dla Pielęgniarek i Położnych, które odbędzie się w dniu 8 października 2015 r. podczas Międzynarodowych Targów WIHE Hospital odbędzie się Forum Konferencyjne dla Pielęgniarek i Położnych pt. "Nowe rozwiązania, nowe technologie - środowisko pracy pielęgniarki i położnej". Konferencja jest bezpłatna dla pielęgniarek i położnych Warunkiem udziału jest rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego http://www.pce.com.pl/form_expo_piel.php

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w międzynarodowej konferencji Wydziału Nauk o Zdrowiu: "Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych" i sesji teoretycznej oraz warsztatach balintowskich zatytułowanych: "Komunikacja terapeutyczna z pacjentem". Kraków, 11-12 wrezśnia 2015 r.

» szczegóły


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach Dział Pielęgniarstwa zapraszają na IX - ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową Pielęgniarka w Rehabilitacji pt.:"Choroby układu sercowo-naczyniowego jako przyczyna niepełnosprawności- rola pielęgniarki w zespole interdyscyplinarnym". SP ZOZ "Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach 25-26 września 2015 r.

» szczegóły


NIZP-PZH zaprasza na konferencję w ramach Europejskiego Tygodnia Szczepień 2015 - zapraszamy na konferencję popularno-naukową "Czym ryzykujemy nie szczepiąc dzieci?" w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Szczepień 2015. Konferencja odbędzie się 15 maja 2015 o godz. 10.00 w auli im. dr L. Rajchmana w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego-PZH, ul. Chocimska 24, Warszawa.

» szczegóły


Oferta szkoleniowa Akademii Ochrony Zdrowia

» szczegóły


Ogólnopolskie Stowarzyszenie Instrumentariuszek i OIPiP w Gdańsku zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Pielęgniarek Operacyjnych "Sala Hybrydowa - Nowe Wyzwanie w Pielęgniarstwie Operacyjnym" 2 października 2015 roku Novotel Gdańsk Marina, ul. Jelitkowska 20, Gdańsk

» szczegóły


Centrum Kreowania Liderów zaprasza do udziału w szkoleniu pt.:" Elektroniczna dokumentacja medyczna - fakty i imity". Katowice, 19 maja 2015 r.

» szczegóły


Organizatorzy Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w Bydgoszczy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza pielęgniarki Oddziałów Neonatologicznych i Pediatrycznych oraz położne do udziału w konferencji pt.:"PROBLEMY HEMATOLOGICZNE OKRESU NOWORODKOWEGO I DZIECIĘCEGO" Bydgoszcz, 4-5 września 2015 r.

» szczegóły


Prawo pracy dla Przełożonych Pielęgniarek "Aktualne wytyczne, nowe przepisy, zastosowanie w praktyce" Kraków, 18 maja 2015 r. Warszawa, 26 czerwca 2015 r.

» szczegóły


W ramach projektu "Wielkopolska Onkologia: Poprawa oraz dostosowanie diagnostyki i terapii nowotworów do trendów demograficzno - epidemiologicznych regionu z zapewnieniem optymalizacji postępowania i profilaktyki" współfinansowanego ze środków MF EOG 2009- 2014 i NMF 2009 - 2014 oraz Ministerstwa Zdrowia, realizowanego przez Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach z zakresu onkologii.

» szczegóły


Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Problemy, wyzwania i postępy w opiece nad pacjentem z chorobą układu nerwowego" V Zjazd Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Neurologicznych Poznań. 19 wrzesnia 2015 r.

» szczegóły


Bezpłatny udział w konferencji "Zalecenia kliniczne PTD 2015 - jak optymalnie leczyć cukrzycę i jej powikłania"

» szczegóły


Uprzejmie informujemy, iż w dniach 18-19 września 2015 r. w Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowym "Gwarek" w Ustroniu odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowo-Naukowa AKADEMIA PIELĘGNIARKI PEDIATRYCZNEJ przeznaczona dla pielęgniarek pediatrycznych

» szczegóły


Wydział Nauk o Zdrowiu UJ Collegium Medicum,MOIPiP i PTP zapraszają do udziału w konferencji dydaktyczno-szkoleniowej "Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych. 90-lecie powstania Uniwersyteckiej Szkoły Pielęgniarek i Opiekunek Zdrowia w Krakowie" Kraków, 11-12 września 2015 r.

» szczegóły


Epidemiologia XXI wieku - I Kongres Ogólnopolski dla pielęgniarek i lekarzy mikrobiologów, członków zespołów kontroli zakażeń szpitalnych. Bezpieczny personel i pacjent - działajmy razem Katowice, 11-12 września 2015 r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji "Zadania pielęgniarki i położnej w terapii cukrzycy" Warszawa, 26 września 2015 r.

» szczegóły


Kurs j. niemieckiego dla PIELĘGNIAREK/ PIELĘGNIARZY, Posiadasz dyplom pielęgniarstwa, ale nie znasz niemieckiego? - żaden problem! Kontakt: mwalczyk@personalservice -alpha.de Tel.: 0049/ 69 83 00 98 - 62 strona www.personalservice-alpha.pl

» szczegóły kursu j. niemieckiego


XV Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Szkół Rodzenia, "Zdrowie rodziny a praca położnej w przygotowaniu do porodu i macierzyństwa" Białowieża, 15-18 października 2015 r.

» szczegóły


XV Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Szkół Rodzenia, "Zdrowie rodziny a praca położnej w przygotowaniu do porodu i macierzyństwa" Białowieża, 15-18 października 2015 r.

» szczegółyOkręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy przesyła informacje o III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Pielęgniarstwa Pediatrycznego w Bydgoszczy.

» szczegóły


Polskie Centrum Edukacji zaprasza na konferencję: Szkoła Rodzenia dla Każdej Mamy - Rola położnej w przygotowaniu do macierzyństwa:
- "Nowinki w planowaniu rodziny i terapii ntm"
- "Pozycje wertykalne w porodzie"
- "Innowacyjne preparaty emolientowe allercoR w pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci"
- "Karmienie piersią. Przygotowanie i pierwsza pomoc kiedy matka ma kłopoty"
- "Skuteczne wsparcie w problemach laktacyjnych w świetle polskiego prawa"
- "Łamanie stereotypów. Dlaczego smoczkom mówimy "tak" a odbijaniu po karmieniu "nie"

» szczegóły


Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Rola pielęgniarki i położnej w opiece i pielęgnacji matki idziecka-prawne i praktyczne aspekty zawodu"

» szczegóły


Odpowiedzialność prawna osób udzielających świadczeń medycznych w zespole

»szczegóły


Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Pielęgniarstwo - historia - profesja - nauka"

»szczegóły


XII Kongres Pielęgniarek Polskich

»szczegóły


Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, www.cmkp.edu.pl Promocja kampanii "Wsparcie systemu ratownictwa medycznego poprzez kształćenie zawodowe lekarzy, ratowników medycznych i dyspozytorów medycznych.

»szczegóły


Oferta szkoleniowa "Kliniki powrotu do zdrowia"

»szczegóły


"Superwizje i warsztaty szkoleniowe dla pracowników służby zdrowia."

» szczegóły


Centrum Kształcenia ZDZ w Poznaniu proponuje atrakcyjne warunki korzystania ze szkoleń i kursów dla pielęgniarek i położnych.

» szczegóły


Szkolenia
1. "Seksuologiczna terapia par"
2. "Terapia psychologiczno-seksuologiczna dorosłych ofiar nadużyć seksualnych"
3. "Grupy wsparcia, edukacyjne, terapeutyczne- organizowanie i prowadzenie"
4. "Psychoterapia I arteterapia w pracy terapeutycznej z osobami po urazach traumatycznych"
5. "Daignostyka psychologiczna- Test Drzewa wg Kocha"
6. "Techniki terapeutyczne, zabawy i gry dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami emocji i zachowania"

» szczegóły


Trans generatywny czyli hipnoza w wydaniu Gilligana

» szczegóły


Konferencje interdyscyplinarne Kobieta współczesna - blaski i cienie

» szczegóły


Informacja odnośnie terminu seminarium dla ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy

» szczegóły


 Szkolenie dla kady kierowniczej personelu pielęgniarskiego

» szczegóły


Zaktualizowany harmonogram naszych szkoleń i zjazdów dla Pielęgniarek i Położnych.

» szczegóły


Informacja dotycząca szkolenia: ratowników, pielęgnirek i lekarzy.

» szczegóły


TRENING PSYCHIATRYCZNY-warsztaty

» szczegóły


Kurs - Język migowy

» szczegóły


Medyczna Platforma Edukacyjna

» szczegółowe informacje


Centrum Kształcenia ZDZ w Poznaniu proponuje atrakcyjne warunki korzystania ze szkoleń i kursów dla pielęgniarek i położnych.

» szczegółowe informacje


Kursy i szkolenia dla Pielęgniarek i Położnych

» szczegółowe informacje


Polska Szkoła Medycyny Paliatywnej - harmonogram kursów i szkoleń.

» szczegółowe informacje


Europejskie Centrum Kształcenia Podyplomowego - nabór na SPECJALIZACJE DLA PIELĘGNIAREK

» szczegółowe informacje (www)


Warszawska Szkoła Zarządzania Szkoła Wyższa zaprasza na STUDIA PODYPLOMOWE - Menedżer jakości w placówkach ochrony zdrowia

» szczegóły (doc)


Masz problem-zadzwoń !
(62) 763 72 13
porady udzieli
Specjalista ds. uzależnień
w każdy poniedziałek
od g. 10:00 do g. 13:00

Komitet Obrony
Pielęgniarek i Położnych

Szczegóły >>>>
 
Poparcie Prezydium ORPiP w Kaliszu dla Komitetu Obrony Pielęgniarek i Położnych
Strona główna
Aktualności
Aktualności (archiwalne)
Galeria zdjęc - 20-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu 2011
GALERIA ZDJĘĆ
15-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych Kalisz 2006
GALERIA ZDJĘĆ
z konkursów "Moja mama pielęgniarka - Moja mama położna" (I i II Edycja)
Struktura
Akty prawne
Opinie prawne
Uchwały ORPiP
Konsultanci
Wykonywanie zawodu
Ośrodek Informacyjno-edukacyjny
Ubezpieczenia OC dla pielęgniarek i położnych
Wydawnictwa
Szkolenia
Formularz kontaktowy
Kontakt
Adresy internetowe
Dokumenty do pobrania
Oferty pracy
Polityka cookies

INFORMACJA:
System "Monitorowania agresji w ochronie zdrowia" (MAWOZ)
szczegóły >>>

NIZP - PZH: "Istotne informacje o gorączce Ebola"
szczegóły >>>


Kalendarium posiedzeń
ORPiP w Kaliszu:

18 luty 2015r.
15 kwiecień 2015r.
30 czerwiec 2015r.
16 wrzesień 2015r.

Termin Sprawozdawczego Zjazdu Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
w Kaliszu

27 marca 2015 r.

Termin Okręgowego Sprawozdawczo - Wyborczego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu w dniach 22 - 23 październik 2015 r.

 

Biuletyn Informacji Publicznej